o nás

Sme tím mladých, kreatívnych ľudí, ktorí so zanietením neustále sledujú nové trendy v dekorovaní a aranžovaní akýchkoľvek spoločenských udalostí.

Našou prioritou je zabezpečiť neobyčajnú, trendovú, tradičnú či netradičnú výzdobu Vašej svadby či inej oslavy podľa vašich predstáv v interiéri alebo v exteriéri. Snažíme sa plne vyhovieť požiadavkám a finančným možnostiam klienta a zároveň ho odbremeniť od stresu, starostí a nákladov spojených s výzdobou. Radi vám okrem svadby zabezpečíme výzdobu životného jubilea, stužkovej, promócií, krstín, plesu, banketu či firemnej akcie.

S návlekmi na stoličkách, s rôznymi dekoračnými látkami na strope premeníme aj najobyčajnejšiu miestnosť na nádhernú sálu, kde môžete prežiť najkrajší okamih svojho života.

Prenechajte všetky starosti okolo výzdoby na nás a plne si vychutnávajte jeden z najkrajších dní vo vašom živote. Sme tu pre vás a ak vás naša práca oslovila, neváhajte a kontaktujte nás.

V každom prípade vám prajeme aby váš svadobný deň, či iná oslava boli jednou z najkrajších spomienok vo vašom živote možno aj vďaka DECOR 4M.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x